.Dzień Strażaka 2015

2015-05-12
W dniu 12.05.2015 roku odbyły się uroczystości z okazji Dnia Strażaka, w której uczestniczyli emeryci z terenu powiatu zawierciańskiego wspólnie z pracownikami Komendy Powiatowej PSP w Zawierciu oraz Ochotnicze Straże Pożarne z terenu powiatu zawierciańskiego.

Wśród zaproszonych gości obecny był Prezes Zarzadu Wojewódzkiego Związku Emerytów i Rencistów Pożarnictwa Rzeczypospolitej Polskiej Pan Roman Szłapa. W czasie częsci oficjalnej dwóch członków naszego koła ZEiR tj.: Andrzej Turlej i Janusz Góra otrzymało odznakę „Zasłużony dla Związku Emerytów i Rencistów Pożarnictwa Rzeczypospolitej Polskiej”. Ponad to Komendant Powiatowy PSP bryg. Marek Fiutak w dowód uznania za współpracę prznał okolicznościowe statuetki dla: Zbigniewa Bakalarza, Wojciecha Majka i Sławomira Saczyńskiego. Wręczenia wyżej wymienionych wyróżnień dokonał: Prezes Zarzadu Wojewódzkiego Związku Emerytów i Rencistów Pożarnictwa Rzeczypospolitej Polskiej Pan Roman Szłapa, Z-ca Komendanta Wojewódzkiego PSP w Katowicach st. bryg. Jeremi Szczygłowski oraz Komendant Powiatowy PSP w Zawierciu bryg. Marek Fiutak. Po oficjalnej części uroczystości odbyło się spotkanie integracyjne w Zajeździe "Hetman" w Lgocie Murowanej.

Zdjęcia z uroczystości Dnia Strażaka dostępne są w zakładce Wydarzenia na stronie Komendy Powiatowej PSP w Zawierciu.

Zdjęcia grupowe robione w Zajeździe "Hetman" są do odbioru w Księgowości Komendy Powiatowej PSP w ZawierciuPrezes ZEiR Koła Zawiercie

Zbigniew Bakalarz

+ AAA

Szukaj na stronie:

KONTAKT

Telefon: (32) 6721615

komenda@kppspzawiercie.pl

KALENDARIUM

Ważniejsze wdarzenia
()

Nie odnotowano ważniejszych wydarzeń w tym dniu.

Kliknij w wybraną datę, aby wyświetlić listę wydarzeń odnotowanych w tym dniu

Wyszukiwanie wydarzeń...

NEWSLETTER

Jeśli chesz otrzymywać najnowsze informacje zapisz
się do newslettera.


Zapisywanie adresu...

ZapiszWypisz

  • użytkowników online: 56
  • odwiedzin dzisiaj: 568
  • odwiedzin wczoraj: 729